Ağaoğlu İnşaat


scottwills_lichterman_0.jpg

AĞAOĞLU İNŞAAT 2006 yılında mühendislik firması olarak istanbul 'da taahhüt sektörüne atılmış ve o tarihten bu yana çeşitli ölçeklerde yurt içi taahhüt işlerini başarılı bir şekilde üstlenmiş ve teslim etmiştir.

Şirketimiz inşaat sektöründe mimari dizayn ve tasarım hizmetleri, mühendislik ve proje hizmetleri, müteahhitlik hizmetleri ve iç dekorasyon hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir. Yapı işleri; temelden çatıya birçok kalem işi, birçok detayı içeren, dolayısı ile çok farklı konuda bilgi birikimini ve deneyimi gerektiren, sorunlara çok kısa sürede çözüm bulunması zorunluluğu olan işlerdir ve konusunda uzman kişilerce yapılması gerekir. AĞAOĞLU İNŞAAT, bunun bilinciyle konusunda deneyimli mimar ve mühendislerle çalışmayı kendine ilke edinmiştir.
İnşaat taahhüdü demek, bir yapının tasarımı, mimari-statik (betonarme-çelik) projelerinden, her türlü imalat ve montajına, temelden çatıya her detayının tamamlanarak, işverene kullanıma hazır halde teslimine kadar her aşamayı üstlenmek, standartlara uygun, sağlam, estetik ve kullanışlı bir yapı teslim etmeyi garanti etmek demektir.
Bünyemizde çalışan yaratıcı, dinamik ve estetiğe önem veren mimar kadrosu ile, yıllarca her türlü betonarme ve çelik projeye imza atmış, deprem yönetmeliğine hakim, şantiye deneyimli mühendis kadrosunun koordineli çalışmaları neticesinde, mükemmel sonuçlar elde edilmesi başlıca prensibimiz olmuştur.
Mimari ve statik projelerin bir arada hazırlanmasının bir sonucu olarak, tüm detaylar proje aşamasında çözülüp, uygulamada karşılaşılabilecek hata ve sorunlar ortadan kalkmaktadır.

Sonuç olarak, binalar insanların yaşadıkları, çalıştıkları, spor yaptıkları, alışveriş yaptıkları; dolayısı ile yaşamlarının büyük bölümünü geçirdikleri yerlerdir. Yani bina yapımına verilen önem, insana verilen önemle özdeştir. AĞAOĞLU İNŞAAT olarak tüm işlerimizi bu bilinçle yapmakta,bu bilinçle hizmet vermekteyiz.

Saygılarımızla,

 

 
 

Ağaoğlu
İnşaat taahhüdü demek;
bir yapının tasarımı, mimari-statik (betonarme-çelik) projelerinden, her türlü imalat ve montajına, temelden çatıya her detayının tamamlanarak, işverene kullanıma hazır halde teslimine kadar her aşamayı üstlenmek, standartlara uygun, sağlam, estetik ve kullanışlı bir yapı teslim etmeyi garanti etmek demektir.